Maradona: Ja kush do ta fitojë Euro 2016

Maradona: Ja kush do ta fitojë Euro 2016

Diego Maradona ka thënë sePortugalia është shumë e varur në kapitenin Cristiano Ronaldodhe se nuk është favorite në 1/8 e finales kundër Kroacisë. Ronaldo dhe grupi i tij siguruan fazën e eliminimi...

Zyrtare/ Inter blen Rei Manajn

Zyrtare/ Inter blen Rei Manajn

Rei Manaj është zyrtarisht një lojtar në pronësi të Interit. Lajmi u bë i ditur nga klubi i Kremonezes, përmes një komunikate zyrtare. Interi ushtroi të drejtën e blerjes së kartonit për 19-vjeçari...

“Bonbon” kënga e vitit…

“Bonbon” kënga e vitit…

Kënga e vitit është shpallur “Bonbon”. Këngëtarja Era Istrefi është ndjerë shumë e lumtur për këtë çmim. Ajo ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtorët e saj.

...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË