Opinion – Faqja Zyrtare | “Opinion” vjen ne kater takime cdo jave – e hene, e marte, e merkure dhe takimi tradicional i te ejntes mbrema.

Lorik Cana mbetet pa skuadër

Lorik Cana është larguar përfundimisht nga Nantes. “Lorik Cana është larguar nga skuadra e Nantes. Faleminderit për gjithçka dhe paç …

« Kthehu Rifresko