Aktualitet

Zonat ku do të ketë ndërprerje energjie elektrike në 13-14 korrik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:45 - 12/07/20 |
Al Do

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se për shkak të remontit të planifikuar në një nga fiderat e NST Mëzez dhe punimeve në disa kabina në Tiranë, në datat 13-14 korrik do të stakohet energjia në disa zona.

Më 13 korrik nga ora 09:00-15:00 do të stakohet energjia pjesërisht në “Rrugën e Dibrës”, pranë Medresesë dhe në fshatin Allgjatë

Më 14 korrik nga ora 09:00-12:00 do të stakohet energjia pjesërisht në rrugën “Mine Peza” dhe “Fortuzi”

Ndërsa nga ora 12:00-15:00 do të stakohet energjia në rrugën “Mine Peza”. /Opinion.al

Pas