Kronikë

Zjarr në një pallat në ndërtim në zonën e AstiritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 06/08/22 |
Opi Nion

Një zjarr ka rënë këtë mesditë pranë një pallati në ndërtim në zonën e Astirit, ndërsa dyshimet e para janë se shkakka qenë një shkëndijë elektrike/

“Më datë 06.08.2022, rreth orës 12:50, në rrugën “Teodor Keko”, në afërsi të një pallati që po ndërtohet, për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr.

Për pasojë janë djegur disa panele të pallatit dhe një automjet i parkuar, në pronësi të shtetasit A. M.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas