Aktualitet

Zjarr në bllokun e sistemit elektrik të një pallati në LezhëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:15 - 10/01/23 |
Opi Nion

Pasditen e sotme në lagjen “Skënderbeg” të qytetit të Lezhës është përfshirë nga zjarri blloku i sistemit elektrik i një pallati.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për vënien nën kontroll të situatës.

Zjarri ka krijuar panik te banorët të cilët kanë dalë nga apartamentet e tyre.

Pas