Aktualitet

Zhduket 28-vjeçari në Kolonjë, u pa për herë të fundit më 1 nëntorBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 19/11/21 |
Opi Nion

Një 28-vjeçar është zhdukur në Kolonjë. Paraprakisht bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Starje të Bashkisë Kolonjë.

I riu është parë për herë të fundit më 1 nëntor, ndërsa denoncimi për zhdukjen e tij është bërë nga familjarët.

Një 28-vjeçar është zhdukur në Kolonjë. Paraprakisht bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Starje të Bashkisë Kolonjë.

I riu është parë për herë të fundit më 1 nëntor, ndërsa denoncimi për zhdukjen e tij është bërë nga familjarët.

Sipas “News24”, i riu Sherfi Mukaj para se të zhdukej ka lënë makinën dhe sendet e tij personale (kartën e identitet dhe një telefon) në banesë.

Sipas familjarëve, të cilët jetojnë prej vitesh në Amerikë djali i tyre nuk ka folur me asnjë para se të zhdukej, ndërsa të shqetësuar kanë udhëtar nga Amerika drejt Shqipërisë për të kërkuar djalin e tyre.

Deri më këto momente nuk kanë asnjë informacion për vend ndodhjen e djalit të tyre.

Ndërkohë policia ka në dorë sendet personale dhe telefonin e tij ndërsa ka nisur kërkimin që prej denoncimit të familjarëve sakaq këta të fundit nuk kanë dijeni nëse djali i tyre ka qenë në konflikt me njeri.

 

Pas