Kronikë

Zhduket 27-vjeçari në Tiranë, e ëma kërkon ndihmë në polici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:36 - 26/12/21 |
Opi Nion

Një nënë me inicialet Sh.L., ka denoncuar në polici zhdukjen e djalit të saj.

Në një njoftim për mediat, autoritetet bëjnë me dije se referuar kallëzimit të kryer nga 57-vjeçarja i riu me inicialet D.L., është larguar nga banesa para dy ditësh dhe nuk është kthyer më.

“Më datë 25.12.2021, shtetasja Sh. L., 57 vjeçe, ka kallëzuar se me datë 24.12.2021 është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer djali i saj, shtetasi D. L., 27 vjeç”, njofton policia./Opinion.al

Pas