Politikë

Zgjedhjet/ Rama mbledh në seli drejtuesit politikë në qarqe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:34 - 06/10/20 |
Opi Nion

Ditën e sotme kryeministri Rama ka mbledhur në selinë e PS drejtuesit politik në qarqe.

Kjo mbledhje është e përjavshme, ku raportohet për punën e bërë si dhe për organizimin e fushatës zgjedhore për zgjedhjet e ardhshme që do të mbahen më datë 25 prill./ Opinion.al

Pas