Aktualitet

Zgjedhjet e pjesshme, Berisha-qytetarëve: Merrni pjesë në votime


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 06/03/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha u ka bërë thirrje banorëve të 6 bashkive, ku sot po zhvillohen votime, të votojnë për të zgjedhur kryebashkiakun e qytetit të tyre.

“Sot votohet për kryetarët e bashkive të Shkodrës, Durrësit, Lushnjes, Peshkopisë, Vorës, Rrogozhinës. Ju bëj thirrje të gjithë banorëve të këtyre zonave të marrin pjesë në votime. Zoti ju bekoftë ju dhe votën tuaj të lirë”, tha Berisha në Facebook.

Pas