Kryesore

Zgjedhjet / Basha mbledh për herë të dytë drejtuesit politik të qarqeve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:08 - 14/02/21 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur pasditen e sotme në seli për herë të dytë drejtuesit politik të PD në qarqe, ndërsa kanë mbetur dhe dy muaj nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Sipas burimeve të “Opinion.al”,  ky është një takim organizativ, ku në fokus ka qenë situata në terren dhe vijimi i fushatës për zgjedhjet e 25 prillit.

Pas regjistrimit PD i ka mbetur vetëm zyrtarizmi i listës së kandidatve për deputet./Opinion.al

 

Pas