Aktualitet

Zgjedhja e Nikollës/ Opozita i bie tavolinave, largohet nga salla


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 10/09/21 |
Opi Nion

Pasi ka grisur fletët e votimit, opozita ka nisur të protestojë brenda kuvendit, duke i rënë tavolinave. Në një skenë që kujton filmin “Lulëkuqe mbi mure”, deputetët e opozitës i kanë rene tavolinave me duar dhe më pas janë larguar sapo Nikolla ka nisur të mbajë fjalën e saj.

 

Pas