InstaBIZ

Zbulohet shkaku i ndarjes së çiftit të njohur pas 8 vitesh lidhje


               Publikuar në : 21:33 - 17/01/20 |
xhu lia

Pak ditë më parë në mediat e huaja u publikua lajmi se pas 8 vitesh lidhje aktorja Vanessa Hudgens dhe i dashuri i saj Austin Butler i dhanë fund historisë së tyre të dashurisë. Burime pranë tyre janë shprehur për mediat se shkak për ndarjen e tyre është bërë distanca.

Vanessa dhe Austin po xhirojnë në dy kontinente të ndryshme dhe distanca ka ndikuar. Gjërat kanë përfunduar paqësisht dhe dyshja vazhdojnë të kenë respekt për njëri-tjetrin”,- ka thënë një burim për “E!News”.

Mediat dhe ndjekësit e tyre dyshuan për ndarjen e tyre gjatë Krishtlindjeve dhe natën e ndërrimit të viteve pasi nuk ishin së bashku./Opinion.al/

 

Pas