InstaBIZ

Zbulohet identiteti i modeles misterioze në krah të Capital T


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:33 - 12/10/18 |
el ida

Nga publikimi i imazheve të fundit në profilin e tij në Instagram, e kuptuam që ai po xhiron klipin e një kënge të re, e cila ka të bëjë me dashurinë.
I pozicionuar në një helikopter, reperi Capital T u shfaq pranë një vajze tejet të bukur.  Madje me të po shtrëngonte edhe duart.

Imazhet që postoi bënë lëmsh internetin e fansat e tij filluan aludimet nëse vajza në fjalë është e dashura apo vetëm një vajzë që merr pjesë në klipin e reperit.

Sigurisht, ajo është një modele identitetin e të cilës e ka zbuluar Prive.

 

Vajza në fjalë është ish Miss Mali i Zi dhe quhet Marija Kolinovic, dhe kjo e fundit ka publikuar edhe një seri fotografish me Kapon në Instagramin e saj.

Pas