InstaBIZ

Zbulohet i dashur i ri i Dafina Zeqirit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:32 - 20/10/15 |
root

Tashmë dihet se këngëtarja Dafina Zeqiri ka të dashur dhe është zbuluar identiteti dhe pamja e tij. Telegrafi.com kishte publikuar kohë më parë fotografi të Dafinës teksa bënte shopping me të dashurin e saj në Stuttgart.Gjithashtu mësohet këngëtarja vazhdon të jetë shumë e lumtur me të dashurin e saj. Jose, i dashuri i Dafinës, vjen nga Republika e Dominikës.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas