Kronikë

Zbulohen 2 shtëpi bari në Malësinë e Madhe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:47 - 28/03/22 |
Opi Nion

Policia ka zbuluar  dy mjedise “shtëpi bari” në Malesinë e Madhe. Sipas informacioneve paraprake, efektivët kanë vënë në pranga dy shtetas. Ndërkohë mësohet se shtëpitë e barit janë larg njëra-tjetrës.

Po ashtu efektivet kanë sekuestruar sasi bimësh narkotike brenda këtyre dy mjediseve.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po kryen hetime nëse ka persona të tjerë të përfshirë.

Pas