Aktualitet

Zbardhet vrasja e Briken Sanajt në Tiranë, autori dyshohet se ndodhet në BelgjikëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:46 - 17/11/22 |
Opi Nion

Policia ka zbardhur vrasjen e Briken Sanajt, ngjarje e ndodhur te Kodra e Diellit në Tiranë. Sipas burimeve të Klan News, policia ka arritur të identifikojë autorin e dyshuar dhe e ka shpallur në kërkim.

Ai dyshohet se ndodhet në Belgjikë. Për këtë arsye policia i ka dërguar letërporosi Belgjikës për arrestimin e tij.

Briken Sanaj u ekzekutua mbrëmjen e 30 Tetorit, teksa po dilte nga garazhi në rezidencën Kodra e Diellit, ku dhe jetonte. 39-vjeçari, njihej edhe me emrin Skerdilajd./Opinion.al

Pas