Politikë

Zbardhen vendimet e Komisionit të Rithemelimit të PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:41 - 17/12/21 |
Opi Nion

Komisioni i Rithemelimit të PD ka zbardhur venmdimet e marra në mbledhjen e 13 dhjetorit në selinë blu.

Sipas dokumentit të publikuar nga ky komision, në mbledhje u vends ngritja e komisionit për Organizimin dhe Kontrollin e Operacioneve Elektorale, i cili do të ketë në mbikqyrje referendumin e 18 dhjetorit deri në shpalljen e rezultatit përfundimtar.

Kryetare e këtij komisioni është caktuar Albana Vokshi, ndërkohë anëtarët janë Ervin Minarolli, Enno Bozdo, Edith Harxhi, Keltis Kruja./ Opinion.al

Pas