Kronikë

Zbardhen emrat e dy viktimave të tjerë, një prej tyre i afërm i Ervis MartinajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:07 - 17/07/22 |
el ida

Janë zbardhur emrat e dy personave të tjerë që kanë mbetur viktima në atentatin e Fushë Krujës.

Pas emrit të Diklen Vatës, dy emrat e tjerë kanë qenë edhe më të vështirë për t’u zbardhur për faktin se trupat e tyre u shkrumbuan brenda automjetet tip Passat.

Është fjala për Besmir Hoxha dhe Brilant Martinaj.

Kanë qenë familjarët e Diklen Vatës ata që kanë deklaruar se ky i fundit kanë qenë duke udhëtuar pikërisht me dy personat e mësipërm, trupat e të cilëve duket se do të duhet të identifikohen. Kujtojmë se Brilant Martinaj është familjar i Ervis Martinajt. /Opinion.al

 

Pas