InstaBIZ

Zayn Malik dhe Gigi Hadid rikthehen së bashku?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:44 - 20/11/19 |
xhu lia

Modelja e njohur Gigi Hadid pas historisë së shkurtër që pati me Tyler Cameron duket se po rikthehet tek ish i dashuri i saj Zayn Malik. Sipas “E news”, modelja me famë botërore ka gjithnjë një vend special për Malik, ish-anëtarin e grupit “One Direction”.

Dyshja ka nisur të komunikojnë sërish me njëri-tjetrin. Ata e nisën lidhjen e tyre në vitin 2015 kur dhe u përfolën për herë të parë.

Për herë të fundit ata janë parë bashkë në janar të këtij, ndërkohë që marrëdhënia e tyre ka patur shumë ulje-ngritje. Mbetet për t’u parë nëse dyshua ka vendosur t’i japë edhe një shans historisë së tyre./Opinion.al/

Pas