InstaBIZ

Zanfina Ismaili flet për herë të parë pas vdekjes së nënësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 29/04/16 |
root

Motrat Ismaili kanë humbur pak ditë më parë nënën dhe menaxheren e tyre, Monën. Kjo ka qenë një humbje e madhe për tre vajzat, të cilët e vuajnë shumë këtë gjë. Por Zanfina Ismaili ka shfrytëzuar rrjetin social Snapchat, për ti falenderuar të gjithë miqtë, ndjekësit dhe fansat për ngushëllimet e që i kanë shprehur familjes së tyre.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas