InstaBIZ

Zaimina në gjurmët e RiRi-t


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:51 - 27/08/15 |
root

Këngëtarja nga ishujt Barbados, Rihanna është muzë frymëzimi për të gjitha  këngëtaret e veçanërisht ato shqiptare. Ja tek shohim Zaimina Vasjarin teksa përpiqet të imitojë “mimikat” tipike të RiRi-t. Bluza e Zai-t ka në qendër portretin e Rihannës, andaj dhe këngëtarja seksi është përpjekur që ti ngjasojë sadopak. Në fotografinë që ka postuar në Instagram, Zaimina ka “taguar” edhe Rihannën ( e cila njihet me emrin “badgalriri”), por deri tani nuk ka marrë asnjë pëlqim nga ajo.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas