InstaBIZ

Yll Limani në spital, dalin fotot me vetullën e çarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 06/09/21 |
Opi Nion

Këngëtari Yll Limani, prej disa ditësh po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Këtë fakt ai e ka treguar vetë përmes postimeve në rrjetet sociale, se po kalon vërtetë bukur.

Mirëpo, ditën e sotme, Yllit i ka ndodhur një incident në fytyrë dhe ka përfunduar në spital. Lidhur me këtë ngjarje këngëtari po ashtu ka ndarë edhe disa pamje në Instagram para dhe pas incidentit për të zbuluar më shumë për atë që ndodhi.

Një aksident i vogël nga një lojë e kotë me gur në plazh”, ka shkruar ai./Opinion.al

Pas