Sport

Xherdan Shaqiri në intervistë, personi i panjohur i sjell xhaketën me logon e UÇK


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:25 - 10/10/21 |
Opi Nion

Pas fitores së Zvicrës kundër Irlandës së Veriut, Xherdan Shaqiri është gjendur në një situatë të pazakontë, ndërsa ka qenë duke dhënë një intervistë për mediat.

Pikërisht përpara kameras, një person i panjohur është afruar tek futbollisti dhe i ka veshur një xhaketë në krahun e së cilës ka qenë e stampuar logoja e UÇK.  Në fillim i habitur dhe më pas i buzëqeshur, Shaqiri e ka hequr xhaketën nga trupi dhe e ka mbajtur në dorë, ndërsa ka vijuar intervistën./Opinion.al

 

Pas