InstaBIZ

Xhensila publikon detaje nga dhoma e Ajkës, është shumë e veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:20 - 18/10/18 |
b.f

Në korrik të këtij viti Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

Çifti kanë preferuar që imazhin e vajzës ta mbajnë larg mediave dhe rrjeteve sociale, megjithatë ndonjëherë publikojnë momentet qw kalojnw me tw. Së fundmi ka qenë Xhensila ajo e cila ka publikuar një detaj nga dhoma e vogëlushes dhe është me të vërtetë i veçantë. Koka e krevatit të Ajkës është e dizejnuar në formën e një kurore princeshe, ndërsa në të është vendosur perdja.

Pak kohë para se Xhensila të sillte në jetë Ajkën, ka publikuar edhe një foto të murit të dhomës, i cili është i gjithi i pikturuar me trëndafila.

 

Pas