InstaBIZ

Xhensila Myrtezaj: Unë jam dhe do të mbetem natyraleBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:03 - 04/05/16 |
root

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj e cila është akuzuar këto kohë se ka bërë ndërhyrje estetike ka një mesazh për të gjithë “mosbesuesit”.

Në Snapchat ajo ka postuar një video ku thotë ” Mirëmëngjesi të gjithëve edhe pse duhet tu them mirdita. Unë ju përshëndes kështu natyrale siç jam, kam qenë dhe do të mbetem”.

imageimageimage

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas