InstaBIZ

Xhensila dhe Besi festojnë suksesin e “skifterave”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:23 - 04/05/16 |
root

Bes Kallakun do të keni mundësi ta shihni edhe në shfaqjen e tij one man show, ” Parajsa e skfiterave”.

Menjëherë pas premierës komendiani e ka festuar suksesin me partneren e tij, Xhensila Myrtezaj.

Xhensila ka postuar në profilin e saj në Snapchat foto e video nga shfaqja, duke e cilësuar atë si një shfaqje shumë të bukur dhe me shumë humor.

imageimageimageimageimageimage

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas