InstaBIZ

William dhe Kate takojnë për herë të parë nipin e tyre Archie


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:41 - 15/05/19 |
xhu lia

Prej më shumë se një jave çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle janë bërë prindër për herë të parë me vogëlushin  e tyre Archie.

Por gjatë gjithë kësaj jave në media kanë qarkulluar lajme nëse Princ William dhe bashkëshortja e tij dukesha Kate Middleton e kanë parë nipin e vogël.

Media e huaja kanë zbuluar se çifti e kanë takuar të voglin Archie në një vizitë në shtëpinë e Harry dhe Meghan. Kjo vizitë është cilësuar se tejet private dhe larg mediave.

Gjithashtu William dhe Kate nuk ishin të  shoqëruar nga fëmijët e tyre, të cilët do e takojnë kushëririn e vogël në një momnet  të dytë.

Meghan Markle dhe Princ Harry janë shprehur të lumtur me ardhjen në jetë të djalit të tyre duke theksuar se java e parë  me të ka qenë mjaft e qetë./Opinion.al/

Pas