Kronikë

Vritet një person në Lezhë, policia arreston autorin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 24/01/22 |
Opi Nion

Është arrestuar personi që ka ekzekutuar Lekë Lekgjonaj këtë të hënë në Lezhë. Burime paraprake për Klan News thonë se ngjarja ka ndodhur në qendër të fshatit Manati.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes,  ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet./Opinion.al

Pas