-ARKIVA OPINION

VRASJE NE POLITIKE!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:18 - 03/03/15 |
root

Të ftuar:

Andrea Stefani
Artur Zheji
Lorenc Vangjeli
Artan Hoxha
Kreshnik Çollaku
Spartak Koka

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=slVHJ-TRYaU” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Cudi si nga analiste mund te behesh qesharake keto analiste,le te gjejne keto me cfare i blejne votat politikane si Ilir Meta apo Tom Doshi,eshte prishje ekuilibrash dhe 500000$ sjane asgje….Skenari u dekonspirua dhe asgje smund te gjendet nga prokuroria,le te provojne te arestojne Tom Dashin dhe te shohi populli se sbehet per ti mare votat popullit…por smund ta bejne

  2. Nuk kemi me struktura shteterore. Cdo gje zero. Te vjen i huaji e me keta legena politikane qe kemi te destabilizon komplet. Anti shqiptare te gjithe.

  3. mbas ceshtjes doshi fshihet SALI KOKETRASHI dhe shqipetaret nuk do te gjejne qetesi sa te jete ai gjalle, me keta politikane kriminela e tradhetare do ti bashkoni trojet shqipetare ?O ZOTE O ZOTE SI U DURON AI POPULL SE UNE PO TE ISHA ATY E TE KISHA NJE JETE TE TILLE SIC BEJNE SHQIPETARET DO TJA HAJA KOKEN NDONJE POLITIKANI QE TE VININ MEND TE TJERET. vaj me dete ,atje eshte burdello e jo shtete ,atje eshte shpelle e jo shtete ,ku gjendet e drejta me zyrtare te tille?

Pas