Aktualitet

Vrasje me armë zjarri në Ksamil


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:41 - 06/06/21 |
Opi Nion

Një shtetas është vrarë me armë zjarri këtë të dielë në Ksamil, në rrethana ende të paqarta. Mësohet se viktima është Gramoz Memaj, ndërsa ende nuk jepen detaje mbi ngjarjen.

“Rreth orës 21:45, në Ksamil, pranë banesës, në rrethana ende të pa qarta  është qëlluar  me armë zjarri shtetasi  G. M., i cili ka humbur jetën rrugës për në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas