Kronikë

Vrasje me armë në Elbasan, identifikohet viktimaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 17/08/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit. Një person ka humbur jetën ndërsa është qëlluar me armë zjarri, pranë stadiumit “Elbasan Arena”. Sipas informacioneve të para, viktima 25-vjec, ka qenë duke hipur në makinen e parkuar në kohën që është qëlluar. Ai është identifikuar si shtetasi Madrit Ulqinaku.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj dhe identifikimin e autorëve./Opinion.al

Pas