Aktualitet

Vrasja/Digjet një makinë në Thumanë, krijohet identikiti i autorëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:04 - 13/11/21 |
Opi Nion

 Mësohet se një makinë tip “Honda” është duke u djegur në zonën e Thumanës, pas vrasjes në zonën e “Astirit”.

Ndërkohë raportohet se policia ka marr të dhëna mbi pamjen e  autorëve. Flitet të jenë me trupa mesatarë, të veshur me të zeza dhe me kapuç./Opinion.al

Pas