Te Fundit

Votimi i emigrantëve, KQZ kërkon informacionin për adresat e tyre


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:35 - 26/12/20 |
Opi Nion

Në një kohë kur votimi i emigrantëve është ende një çështje e paqartë për zgjedhjet e 25 Prillit, KQZ i kërkon zyrtarisht informacion Drejtorisë së Përgjithshme të Gjendjes Civile.

Në këtë kërkesë, KQZ kërkon informacion për numrin e qytetarëve shqiptarë të regjistruar jashtë kufijve zyrtarë dhe adresat e tyre në vendet ku janë rezidentë./Opinion.al

Pas