Aktualitet

“Votat tona i nxjerrin të pavlefshme”,Celibashi i përgjigjet Boiken Abazit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:14 - 26/04/21 |
Opi Nion

Pas denoncimit që ka bërë ditën e sotme kandidati i pavarur i lëvizjes Vetëvendojsa, Boiken Abazi se fletët e votimit për këtë forcë politike janë duke u nxjerrë qëllimisht të pavlefshme, ka reaguar dhe kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi.

Në një deklaratë për mediat Celibashi është shprehur se është duke ndjekur situatën dhe se patjetër pas shqyrtimit të ankesës, KQZ do të marrë vendimin e do të mbajë qëndrimin e duhur.

“Jemi duke ndjekur situatën dhe sa i takon KQZ do marrë vendimet dhe do mbajë qëndrimet e duhura. “- tha Celibashi./Opinion.al

Pas