Te Fundit

Vokshi: Barnat që vijnë në Shqipëri të skaduara, nuk japin efekteBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:04 - 29/10/15 |
b.f

Një pjesë e mirë e barnave që hyjne sot në Shqiperi, nuk japin efekte. Deputetja Albana Vokshi ka akuzuar në “Opinion”, se shumë barna kanë hyrë në mënyrë të paligjshme nga Kosova dhe në mungesë të kushteve të duhura. Kjo ka bërë që një pjesë e mirë e ilaceve që përdoren, të mos japin efekte.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas