Aktualitet

Vlorë/Po mbytej në det, 50-vjeçarja në gjendje të rëndë shëndetësoreBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 06/07/22 |
Opi Nion

Policia e Vlorës ka informuar se mëngjesin e sotëm, një 50-vjeçare ka rrezikuar të mbytej në det.

Sipas uniformave blu, gruaja ende e paidentifikuar është dërguar na spital ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sot, rreth orës 08:40, në afërsi të “Plazhit të Vjetër”, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 50 vjeçe, ka rrezikuar të mbytet në det.

Kjo shtetase është transportuar në spitalin e Vlorës dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas