Kryesore

Vlorë/Një grua përplaset nga një makinë, largohet shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:49 - 24/01/21 |
Opi Nion

Një grua është përplasur nga një automjet dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës. Burime të policisë bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në rrugën Transballkanike, ndërkohë që drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

“Më datë 24.01.2021, rreth orës 21:00, në rrugën Transballkanike, në afërsi të Gjykatës së Apelit, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarja shtetasen M. Ll, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve në gjëndje të rëndë shëndetësore”, njofton policia.

Kujtojmë se ky është aksidenti i tretë në vend, brenda pak orësh./Opinion.al

 

 

Pas