Kronikë

Vlorë/ Nipi vret me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij dhe vetëvritet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:49 - 25/10/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Mekat të Vlorës.

Policia bën me dije se  një person i identifikuar me inicialet G. K, ka vrarë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, J. K, dhe më pas ka vrarë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas