Kronikë

Vlorë/Makina përplaset me murin, i riu nxirret pas 20 minutash i bllokuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:48 - 09/08/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar rreth orës 19:30 në aksin Vlorë-Babicë. Shoferi 21-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit teksa ka qenë duke udhëtuar dhe është përplasur me murin e një lokali.

Shoferi mbeti për 20 minuta i bllokuar në makinë por më pas është nxjerrë dhe është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

 

Pas