Kronikë

Vlorë/Makina përplas për vdekje këmbësorin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:30 - 22/05/22 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në autostradën Vlorë-Fier.

Policia bën me dije se një automjet ka përplasur një këmbësor dhe si pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë.

“Rreth orës 14:45, në autostradën Vlorë-Fier, shtetasi E. S., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin B. B, rreth 50 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë”-njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Pas