Aktualitet

Vlorë/I riu me motor përplas 17-vjeçaren, përfundojnë të dy në spitalBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 21/09/22 |
Opi Nion

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në bulevardin “Ismail Qemali” në Vlorë.

Sipas policisë, një 19-vjeçar me inicialet A.Ç, i cili po udhëtonte me motomjet ka përplasur një 17-vjeçare, e cila mbeti e plagosur.

Mësohet se dy të rinjtë u dërguan në spitalin e Vlorës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Pas