Kronikë

Vlorë/ Digjet banesa, humb jetën 55-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:36 - 13/01/22 |
Opi Nion

Një 55-vjeçar ka humbur jetën pasi banesa nԯ tԯ cilԯn jetonte nԯ Vlorԯ ԯshtԯ pԯrfshirԯ nga zjarri.

Gj. B raportohet se jetonte i vetëm në lagjen “Rilindja”, ku rreth orës 6:20, është përfshirë nga flakët banesa e tij ku si pasojë e flakëve ai ka humbur jetën.

Sipas policisë 55-vjeçari jetonte i vetëm dhe vuante nga shëndeti mendor.

Njoftimi i policisë:

Vlorë- Më datë 13.01.2022, rreth orës 6:20, në lagjen “Rilindja”, Vlorë është përfshirë nga flakët banesa e shtetasit Gj. B., rreth 55 vjec, i cili jetonte i vetëm dhe vuante nga shëndeti mendor. Si pasojë e flakëve ky shtetas ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Pas