Kronikë

Vlorë/Benzi përplaset me motorin, në gjendje të rëndë 37-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:06 - 06/08/22 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur sot në Vlorë në aksin që lidh fshatrat Babicë dhe Qishbardhë. Sipas policisë një mjet është përplasur me një motor e për pasojë, drejtuesi 37-vjeçar I motorit është dëmtuar rëndë dhe ndodhet në spital.

“Sot, rreth orës 13:30, në aksin rrugor Babicë-Qishbardhë, një automjet tip “Benz” me drejtues shtetasin L. B., 59 vjeç, është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin E. C., 37 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Vlorës, në gjendje të rëndë shëndetësore”, thuhet në njoftimin e policisë./Opinion.al

Pas