InstaBIZ

Vjosa Osmani shfaqet me familjen në një foto festive


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:07 - 31/12/21 |
Opi Nion

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka ndarë në vigjilje të ndërrimit të viteve një foto familjare.

Ajo shfaqet së bashku me dy vajzat dhe bashkëshortin në një atmosferë festive, në këtë foto të shpërndarë nga presidenca. /Opinion.al

 

Pas