InstaBIZ

Vjen “Blackstar” nga David Bowie, albumi i 28-të


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 19/11/15 |
b.f

Në datën 8 janar do të publikohet albumi I ri dhe njëkohësisht I 28-ti i David Bowie. Albumi titullohet “Blackstar”. Ndërsa 20 nëntori është dita kur do të publikohet njëra prej këngëve ose siç njihet ndryshe me termin “single”. Të shohim nëse këngëtari I famshëm do të pushtoje serish klasifikimet botërore?!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas