InstaBIZ

Vipat përjetojnë emocionet e shkollës… si prindër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:57 - 14/09/15 |
root

Personazhet publik, i janë ritkhyer edhe njëherë emocioneve të shkollës të ditës së parë të shkollës, por këtë herë si prindër.  Me postimet e tyre në profilet e tyre në rrjetet sociale, personazhe të njohur të jetës publike, u kanë uruar suksese fëmijëve të tyre për një vit të suksseshëm shkollor.

Julian Deda me fëmijët

Gentian Zenelaj me bashkëshorten dhe djalin

Ornela Bregu me djalin

Erand Sojli me vajzën

 

 

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas