InstaBIZ

Vipat e “Dance with Me” edhe pushim edhe kërcim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:25 - 15/09/15 |
root

Spektakli i kërcimit të yjeve ” Dance with Me”, do të çel siparin të hënën në Tv Klan. 14 konkurrentët, të cilët janë emra të njohur të showbiz-it, do të sfidojnë njëri-tjetrin në pistën e kërcimit. Por ja tek i shohim disa prej tyre teksa pushojnë pas provave të kërcimit, këngëtarët Ingrit Gjoni dhe Stine, gazetare Roza Lati, Dj Sardi  si dhe avokaten “fashioniste” Irena Kita. Ata duken shumë harmonik me njëri-tjetrin të shohim si do të jenë edhe në pistën e vallëzimit.

Ja lista e plotë e vipave të “Dance With Me”:

Albërie Hadërgjonaj-Vesel Kurtishaj

Sejfulla Myftari-Markela Dede

Stine-Roza Lati

Herion Mustafaraj-Ingrit Gjoni

Viola Spiro-Drini Zeqo

Labinot Gashi-Arilena Ara

Irena Kita-Sardi Shehu

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas