InstaBIZ

Viola Spiro surprizohet përsëriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 01/10/15 |
root

Duket se surprizat nuk paskan fund për Viola Spiron. Stafi i “Dance With Me”, e surprizoi live natën e dytë të këtij spektali dhe më pas sëbashku me kolegët, biondja simpatike festoi deri në orët e para të mëngjesit në “afterparty-n” e DWM. Por këtë herë ka qenë partneri i saj në skenë, Drini Zeqo ai që ka menduar ti bëj një tjetër surprise Violës. Befasinë e radhës do ta zbulojmë natën e tretë të spektaklit, i cili do të transmetohet të hënën “live”, në Tv Klan.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas