InstaBIZ

Vin Diesel : Jam i tonifikuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:45 - 12/10/15 |
root

Vin Diesel njihet si një mashkull muskuloz, por javën e kaluar aktori u fotografua në ballkonin e The Shore Club në Florida teksa tymoste një cigare, dhe muskujt e tij nuk dukeshin gjëkundi. Ai ka postuar një foto të tij në Instagram, teksa ngre T-shirt e tij duke treguar trupin me muskuj. Në diçiturën e fotos ai shkruan: “Foto nga dje… për ata që duan spektaklin… për të gjithë engjëjt që e adhurojnë trupin e babait…”.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas