-Jetë dhe Stil

Vijojnë temperaturat e larta, si do të jetë moti sot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:13 - 13/08/20 |
Opi Nion

Vijojnë temperaturat e larta dhe moti i qëndrueshëm në të gjithë territorin e vendit. Meteorologët parashikojnë një shtim të vranësirës në pjesën lindore gjatë orëve të pasdites, ndërsa temperaturat mbeten të pandryshueshme, në vlerat minimale 16°C dhe maksimale 37°C.

Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi veriperëndimor, duke krijuar në det dallgëzim 3-4 ballë.

Pas